fbpx

#iluhoolikute 5 käsku

  1. Kontrolli oma tervist regulaarselt, ennetamine on parim ravi tervisejamadele. Synlab´is saad end testida viimse molekulini.
  2. Õige nahahooldus ja meik, kasuta võimalikult sünteetikavaba kosmeetikat. Jälgi koostisainete nimekirja pakendil, ideaalis võiks süüa neid tooteid, mida peale määrid.
  3. Toitu õigesti, jo-jo dieedid ei vii sind kuhugi, teadliku toitumisega saavutad ideaalkaalu. Kasuta võimalusel kodumaist ja mahedat toorainet kokkamisel.
  4. Liiguta end, see ei tähenda iga päev jõuasaalis rassimist vaid näiteks kiirkõndi mererannas või jooksutiiru pargis. 10 000 sammu päevas, see polegi ju nii võimatu.
  5. Hoia oma vaim erk ja hing õnnelik, positiivne ellusuhtumine on hea enesetunde võti. Igast olukorras on väljapääs ja stressamise peale ei tasu oma aega raisata. Kuula kvaliteetset muusikat, loe head kirjandust ja vaata väärtfilme.
#Iluhoolikud korraldavad ka “Hea tuju” koolitusi. Meil on lust jagada nippe, kuidas ka kõige masendavamatel hetkedel tuju tõsta, suurepärane välja näha ja hooletu kergusega elumere lainetel seilata. Meie motoks on: “Ära võta kõike isiklikult. Ära karda naerda enda üle. Näita, et tunned ennast oma nahas hästi.”