fbpx

Iluhoolikud kevadtrendide keskel.

Iluhoolikud kevadtrendide keskel

Polhem PR Estonia tervitas kevadet ühes põneva disaini ning puhta kosmeetikaga

Moe-, ilu- ja elustiilibrände esindav agentuur Polhem PR Estonia, kostitas sel nädalal oma vanalinnas asuvas showroomis külalisi nopetega algavast kevad-suvisest hooajast. Lisaks moe- ja iluajakirjanikele külastasid kevadist sündmust ka avaliku elu tegelased ja mõjuisikud.

Polhem PR Estonia traditsioonilisel kevad-suvisel pressipäeval oli seekord fookuses rõivakunst. Nii oli tänavamoe brändide Mohito ning Reserved kõrval esindatud ka eestimaised noordisainerid nagu Sirli Pohlak, Liina Liesment, Gita Siimpoeg, Kristiina Jeromans, Reila Saarmäe ning Cärol Ott. Põneva ning värvikireva jalavarjude valikuga olid end showroomis sisse seadnud Deichmann ja Crocs. Ilu vallas keskenduti seekord eelkõige tervislikkusele ja olid sündmusel esindatud naturaalkosmeetika brändid Naude Naturals ja Madara. Liigi 100 aastat ajalugu ning teadmisi tõi endaga kaasa prantsuse päritolu apteegikosmeetika Mixa.

Päikeselist meeleolu lõid veel suvise sisustusnurgakese loonud Elke Mööbel, eestlaste jäätisearmastusele pühendatud IDÜLL jäätis ning Coffery ühes Johan & Nyström kohviga.