fbpx

luhoolikud ilulesid VIP vastuvõtul uhiuues ilupoes Douglas!

luhoolikud ilulesid VIP vastuvõtul uhiuues ilupoes Douglas!

27.-29.juunini korraldas Douglas esmakordselt Eestis Ilufestivali Beauty Street T1 kaubanduskeskuse Douglase poes.

Päev varem, 26.juuni õhtul toimus festivali VIP külaliste vastuvõtt. Külalistele olid kingitused ja eripakkumised, Fee cateringi suupiste ning jumestuskunstnik Evelin Kuldkepp demonstreeris suviseid meiginippe.

Imelist muusikat pakkus Villu Veski ja vahepaladena oli püünel DJ ja õhtujuht Electra. Lahedaid selfisid sai teha retro PhotoBoxiga.

Kõikidel festivali päevadel tegid jumestuskunstnikud tasuta meiki.

Douglase kaubamärk on alguse saanud seebitootmisega Saksamaalt enam kui 100 aastat tagasi. Tänaseks on tegemist Euroopa suurima ilupoodide ketiga, millel 2400 esindust 21 Euroopa riigis.

 

Paljude maailmakuulsate ilubrändide kõrval pakub Douglas ka oma brändi suurepäraseid tooteid. On kaubamärke, mille tooteid võibki leida vaid Douglase poodidest – näiteks kollektsionääride unistus Karl Lagerfeld & ModelCo meigibränd, The Ordinary (mis jõuab Eestisse üsna peagi, hetkel veel pole), Ecooking, Stenders Cosmetics ja mõned luksuslikud nišiparfümeeria kaubamärgid nagu Starck Paris, Blend Oud, Van Cleef, Unum jt.

Tallinna poes on saadaval üle 100 erineva brändi. Douglase konsultandid on iluvaldkonna eksperdid, kes aitavad teha õigeid ja sobilikke valikuid nii jumestuses, nahahoolduses kui kingituste valikul.

Mugavamaks ja kiiremaks ostlemiseks saab valida e-poe, kus soovi korral toimetakase kaubad just Teile sobivasse asukohta.

www.douglas.ee