fbpx

Vaata, millised on #iluhoolikute selle suve lemmikbikiinid!

Bikiinid on nagu briljandid, neid pole kunagi liiast. Iluhoolikud on nõus rannariiete bränd Marc&André sõnumiga, et ilu ei ole määratletud numbriga, olgu see siis vanus või suurus. Ilu toob esile kaunis, enesekindel ning ennast hästi tundev naine.

Anu lemmikuks said aasta 2019 kevad-suvekollektsioonist – kauni pitsilise ja sensuaalse puudutusega bikiinid ning trikood. Bravuuritari silmad panid särama ka klassikalised kolmnurk-bikiinid, mis on efekstsed ja mugavad päikesevanne võttes. Ja loomulikult ka Marc&André moeshow defilee mesinädalate trikoo – kuldtikandiga valge trikoo, millega oleks šikk kas või Las Vegases altari ette astuda.

Anu lemmikud:

Kethi´t lummas luksusliku sameti pehmus ja erk värv. Tema lemmikuteks olid elektrisinised bikiinid ning siidist kimano, nendeta ei kujuta ta suve enam ettegi. Luksuslikku kimaot võib kanda kodus mugava hommikumantlina, kui ka rannas suveinglina ringi hõljudes.

Kethi lemmikud:

Reedu pilk jäi samuti pidama erksinisel sametil, eriti meeldis talle trikoo lõige. Flamenko mõjutusega punased bikiinid ja võrgutava disainiga tumepunane trikoo, mis lisaks on kavala taljet salendava lõikega. Mummulise pitsiga must trikoo, sobiks hästi ka peoõhtule – šiki pükskostüümi pintsaku alla.

Reedu lemmikud: