fbpx

Meist

ANU SAAGIM

Hellitavalt Anjuta, on ehe näide naisest, kes ei jäta kedagi ükskõikseks. Tema kadestusväärse vormi ja vitaalsuse saladus on alati olnud jutuaineks meedias ja kuluaarides. Nüüd võid rõõmustada, Anu jagab lahkelt oma ilunippe ka Sinuga. 

REET HÄRMAT

20 aastat tegev ilumaalimas, jumestuskunstnikuna ja üheksa aastat ilutoimetajana ajakirjas Anne & Stiil on andnud hindamatu iluteadmiste pagasi, mida Reet ei hoia kiivalt vaid enda teada, sest ka teie väärite parimat. Eesti esimese 100% öko nahahooldussarja Öli kaasasutaja.

Ka Sina oled kaunis ja ainulaadne olevus kogu universumis. Võid olla hurmav kahekümnesena, šarmikas neljakümnesena ja vastupandamatu elu lõpuni. Anna meile võimalus ja me hoolitseme Sinu teadmiste eest, et parim iluinfo jõuaks sinuni piisavalt kiiresti."Õige hoiakuga, noorendavate toitainetega menüüs, karastavate harjutuste ning leebete meetoditega meditsiinist suudab iga naine oma välimusega imet teha."
Anu Saagim


"Olen naine, kes ei kohku ühegi uue koostisaine ees ilumaailmas. Katsetan ja testin uusi põnevaid tooteid ja sõelun välja kõige paremad ning tõhusamad iluvahendid."
Reet Härmat